Gids

Gebruiksvoorwaarden voor de onafhankelijke 44X Demogids

Deze pagina schetst het bereik van deze onafhankelijke gids, de aard van de demo met virtuele munten voor harmonic arithmetic gap Claim, en specifieke regels rondom het herstellen van het saldo, het opslaan van gegevens en het doorlopen van rondes. Deze demo certificeert of reproduceert geen ander product, noch impliceert het een specifieke aanbieder, licentie of financiële dienst.

Demomechanica: harmonic arithmetic gap Claim

Het spel maakt gebruik van twaalf onafhankelijke, eerlijke binaire stappen die drie blokken van vier bits onthullen. De scoreberekening en uitbetaling volgen exact de onderstaande regels, niet de standaardregels van de familie.

Regels en Score

  • Decodeer elk voltooid blok als 0..15 en tel er 1 bij op om de gehele getallen a, b en c te verkrijgen (elke waarde tussen 1 en 16).
  • Rauwe eindstatistiek: (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Trek de globale minimumwaarde 0 af en selecteer de lineaire, gekwadrateerde of gekubiseerde beloningsweegfactor.
  • De live brutoquote is 0,97 keer de conditionele verwachte eindweegfactor gedeeld door de initiële verwachte eindweegfactor. De quote kan stijgen, dalen of nul worden.
  • Handmatig verzamelen of vooraf ingestelde automatische verzameling bij 1,25/1,75/2,5; nul resulteert voordat je uitbetaalt; een automatische overschrijding bij een eerdere stap resulteert voordat een nul bij een latere stap.
  • Stap 12 verzamelt de overlevende huidige quote. Eén vastgelegde inzet; instellingen en bijvullen zijn vergrendeld; fractioneel carry blijft behouden; een onvolledige herlaad verliest de inzet.

Scorefunctie

function score(mask){return statistic((mask>>8)+1,(mask>>4&15)+1,(mask&15)+1)-CFG.min;}

Bediening en Modi

  • Selecteerbare inzetten van 10, 20, 50 of 100 speelcoins; standaard 20. Instellingen, herstel en het starten van een nieuwe ronde zijn vergrendeld terwijl een ronde actief is.
  • Kies de lineaire, gekwadrateerde of gekubiseerde beloningsweegfactor voordat de vastgelegde inzet wordt vastgehouden.
  • Automatisch verzamelen kan uit staan of worden ingesteld op 1,25, 1,75 of 2,50. Een eerder bereikt automatische drempelwaarde wordt afgehandeld voordat een later nulgebeurtenis plaatsvindt; een quote van nul heeft voorrang op uitbetaling bij hetzelfde gebeurtenismoment.

Uitbetaling en Afwikkeling

  • Eén vastgelegde inzet per ronde. Bij afwikkeling wordt floor(raw gross return + stored fractional carry) bijgeschreven; het restbedrag blijft behouden. Ronden met nul-terugkeer laten de fractionele carry onveranderd.

Stoppen en Automatisch

  • Verzamel de huidige quote; exacte eerste overschrijding automatische drempelwaarden uit/1,25/1,75/2,5; nul heeft voorrang bij hetzelfde gebeurtenismoment. Verwerk eerder bereikte gebeurtenissen voordat een latere crash plaatsvindt; de overlevende eindstap 12 verzamelt de huidige quote.

Wiskundig bewijs en RTP

Simulatiemetingen ondersteunen steekproefobservaties, niet de wiskundige uitbetalingswet of een beloofde terugkeer. Houd de exacte verwachte waarden gescheiden van gemeten schattingen en afgeronde vermenigvuldigers die worden weergegeven.

ModusBeleidVerwachte RTPGemeten RTP
Lineairmanual-step69796,95
Lineairterminal129797,05
Lineairfirst-cross1.259796,92
Lineairfirst-cross1.759797,12
Lineairfirst-cross2.509797,10
Vierkantmanual-step69797,10
Vierkantterminal129796,69
Vierkantfirst-cross1.259797,06
Vierkantfirst-cross1.759796,94
Vierkantfirst-cross2.509797,03
Kubiekmanual-step69796,77
Kubiekterminal129796,98
Kubiekfirst-cross1.259797,05
Kubiekfirst-cross1.759797,23
Kubiekfirst-cross2.509796,99

Portemonnee, saldo en herstel

Walletgegevens zijn uitsluitend afkomstig van het meegeleverde contract. Maak onderscheid tussen een handmatige herstelactie die het saldo precies op 1000 zet, en het toevoegen van munten of automatische opvulling.

Saldoherstel

  • Beginbalans: 1000 speelmunten.
  • Type herstel: Handmatig ingesteld.
  • Recht op herstel: Beschikbaar tijdens inactiviteit en als het saldo onder de 10 ligt.
  • Gevolg: Het saldo wordt precies op 1000 gezet. Er worden geen munten toegevoegd; het totaal wordt gereset.

Bruggetjes (Fractional Carry)

  • Bruggetjes blijven bewaard in de browser-localStorage, ook na afrekening, opvulling en herladen. Opvulling verwijdert deze niet.
  • Bij afrekening wordt floor(raw gross return + stored fractional carry) bijgeschreven; het resterende bedrag blijft bewaard. Ronden met een rendement van nul laten de bruggetjes onveranderd.

Beleid bij herladen en persistentie

Maak onderscheid tussen de persistentie van een afgerekend wallet en een niet-afgeronde ronde die eindigt bij herladen zonder restitutie. Beschrijf niet alle voortgang of ronden als hervatbaar. Leid niet af dat er een timer, accountherstel, geldopname of een netwerkgesynchroniseerd account bestaat op basis van lokale tellers.

  • Niet-afgerond herladen: De ingezette stake blijft afgeschreven; de niet-afgeronde ronde eindigt zonder restitutie, uitbetaling, voortzetting of hervatting.
  • Bediening na herladen: De standaard stake van 20 en de eerste voorinstelling worden hersteld.
  • Bediening tijdens bezigheid: Stake, modusselektoren, opvullen en een tweede ronde blijven vergrendeld tot de afrekening; Mines en crash-collectie volgen hun expliciete beleidsregels.

Privacy en opslag

Voor de privacy: beschrijf alleen expliciet geleverde, door de bron waarneembare opslag en verzoeken. Het ontbreken van account- of betalingscontroles in de demo bewijst niet dat er geen persoonlijke gegevens worden verwerkt. Belofte geen anonimiteit, geen verkoop, geen profiling, geen marketing, geen encryptiegaranties, geen cookie-duur of serverretentie. Leid geen specifieke derden af als er geen zijn geleverd.

Waargenomen opslag

  • Saldo van virtuele munten opgeslagen in browser localStorage.
  • Fractuele uitbetalingsdrager opgeslagen in browser localStorage.

Verzoeken aan derden

  • De paginasjabloon laadt Google Fonts-stylesheets en lettertypebestanden.

Reikwijdte en identiteit

Houd de identiteit onbekend, tenzij een specifieke feitelijke mededeling expliciet wordt vergezeld van een beoordeelde primaire bron. Gebruik niet "het platform" of "de exploitant" als synoniem dat aannemt dat er een bedrijf bestaat. Gebruik "deze gids", "deze demo", "de opgevraagde naam" of een neutrale term die past bij de query. De demo behoort tot deze onafhankelijke gids en certificeert of reproduceert geen extern product.

  • Accountstroom: geen.
  • Betalingsstroom: geen.
  • Contantewaarde van virtuele munten: onwaar.
  • Voorwaarden: De voorwaarden verklaren de eigen reikwijdte van deze gids; zij verzinnen geen juridische vrijwaringen of stellen het beleid van een extern bedrijf vast.

Veelgestelde vragen

Wordt bij het opnieuw laden van de pagina een onafgeronde ronde terugbetaald?

Nee. Een onafgeronde ronde eindigt zonder terugbetaling, uitbetaling, voortzetting of hervatting. De vastgelegde inzet blijft afgeschreven.

Hoe werkt de saldobehoud?

Wanneer het saldo onder de 10 staat en de demo inactief is, kun je het handmatig herstellen. Hierbij wordt het saldo precies op 1000 gezet, in plaats van een bepaald aantal munten toe te voegen.

Zijn de virtuele munten echt geld?

Nee. De virtuele munten hebben geen contante waarde. Ze worden uitsluitend gebruikt voor demonstratiedoeleinden en vereisen geen storting of bieden mogelijkheid tot opname.