Poradnik

Warunki korzystania z niezależnego przewodnika po wersji demo 44X

Na tej stronie wyjaśniamy zakres tego niezależnego przewodnika, charakter demonstracji z wirtualnymi monetami dla harmonic arithmetic gap Claim, a także szczegółowe zasady dotyczące przywracania salda, przechowywania danych i trwałości rund. Ta demonstracja nie certyfikuje ani nie odtwarza żadnego zewnętrznego produktu, ani nie sugeruje konkretnego operatora, licencji ani usługi finansowej.

Mechanika demonstracji: harmonic arithmetic gap Claim

Gra wykorzystuje dwanaście niezależnych, uczciwych kroków binarnych, które ujawniają trzy cztero-bitowe bloki. System punktacji i wypłat opiera się na poniższych zasadach, a nie na standardowych regułach z rodziny.

Zasady i punktacja

  • Zdekoduj każdy ukończony blok jako liczbę 0–15 i dodaj 1, aby uzyskać liczby całkowite a, b, c (każda z zakresu 1–16).
  • Wartość statystyki końcowej: (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Odejmij globalne minimum 0 i wybierz liniową, kwadratową lub sześcianową wagę nagrody.
  • Żywa kwota brutto wynosi 0,97 razy warunkowa oczekiwana waga końcowa podzielona przez początkową oczekiwaną wagę końcową. Kwota może rosnąć, spadać lub stać się zerowa.
  • Ręczne zebranie lub ustawione automatyczne prógi pierwszego przekroczenia: 1,25/1,75/2,5; zero rozstrzyga przed wypłatą; automatyczne przekroczenie na wcześniejszym kroku rozstrzyga przed zerem na późniejszym kroku.
  • Kolejny krok 12 zbiera aktualną kwotę. Jedna przechwycona stawka; ustawienia/doładowanie zablokowane; ułamkowy carry persists; nieukończone doładowanie traci stawkę.

Funkcja punktacji

function score(mask){return statistic((mask>>8)+1,(mask>>4&15)+1,(mask&15)+1)-CFG.min;}

Sterowanie i tryby

  • Wybieralne stawki: 10, 20, 50 lub 100 monet do gry; domyślnie 20. Ustawienia, przywracanie i rozpoczęcie kolejnej rundy są zablokowane podczas aktywnej rundy.
  • Wybierz liniową, kwadratową lub sześcianową wagę nagrody przed przechwyceniem stawki.
  • Automatyczne zbieranie może być wyłączone lub ustawione na 1,25, 1,75 lub 2,50. Wcześniejsze przekroczenie progu automatycznego rozstrzyga przed późniejszym zdarzeniem zerowym; zero ma pierwszeństwo przed wypłatą w tym samym zdarzeniu.

Wypłaty i rozliczenia

  • Jedna przechwycona stawka na rundę. Przy rozliczeniu do podłogi(raw gross return + stored fractional carry) jest kredytowany; reszta persistuje. Rundy z zerowym zwrotem pozostawiają ułamkowy carry niezmieniony.

Zatrzymywanie i automat

  • Zbierz aktualną kwotę; dokładne progi automatyczne pierwszego przekroczenia: off/1,25/1,75/2,5; zero rozstrzyga pierwsze w tym samym zdarzeniu. Przetwarzaj wcześniejsze przekroczone zdarzenia przed późniejszym crashem; przetrwały krok końcowy 12 zbiera aktualną kwotę.

Dowody matematyczne i RTP

Pomiar symulacyjny potwierdza obserwacje próbki, a nie matematyczne prawo wypłat czy obiecany zwrot. Należy wyraźnie rozróżnić dokładne wartości oczekiwane od zmierzonych oszacowań i mnożników zaokrąglonych w wyświetlaczach.

TrybPolitykaOczekiwane RTPZmierzone RTP
Liniowymanual-step69796,95
Liniowyterminal129797,05
Liniowyfirst-cross1.259796,92
Liniowyfirst-cross1.759797,12
Liniowyfirst-cross2.509797,10
Kwadratowymanual-step69797,10
Kwadratowyterminal129796,69
Kwadratowyfirst-cross1.259797,06
Kwadratowyfirst-cross1.759796,94
Kwadratowyfirst-cross2.509797,03
Sześcianowymanual-step69796,77
Sześcianowyterminal129796,98
Sześcianowyfirst-cross1.259797,05
Sześcianowyfirst-cross1.759797,23
Sześcianowyfirst-cross2.509796,99

Portfel, saldo i przywracanie

Dane dotyczące portfela pochodzą wyłącznie z dostarczonego kontraktu. Należy odróżnić ręczną przywrócenie stanu spoczynkowego, które USTAWIA saldo dokładnie na 1000, od dodawania monet lub automatycznego uzupełniania.

Przywracanie Salda

  • Początkowe Saldo: 1000 monet do gry.
  • Typ Przywrócenia: Ustawione ręcznie.
  • Warunki: Dostępne w stanie spoczynku, gdy saldo jest niższe niż 10.
  • Skutek: Ustawia saldo dokładnie na 1000. Nie dodaje monet; resetuje całkowitą wartość.

Przenoszenie Ułamków

  • Przenoszenie ułamków trwa w localStorage przeglądarki po rozliczeniu, uzupełnieniu i przeładowaniu. Uzupełnienie nie czyści tej wartości.
  • Przy rozliczeniu kredytowany jest wynik z funkcji floor(raw gross return + stored fractional carry); reszta pozostaje. Rundy o zwrocie zero nie zmieniają przenoszenia ułamków.

Polityka Przeładowania i Trwałość

Wyróżnij trwałość portfela po rozliczeniu od niedokończonej rundy, która kończy się przy przeładowaniu bez zwrotu. Nigdy nie opisuj wszystkich postępów lub rund jako wznowionych. Nie wnioskuj o istnienie timera, odzyskiwania konta, wypłaty gotówki ani konta zsynchronizowanego z siecią na podstawie lokalnych liczników.

  • Niedokończone Przeładowanie: Postawiona stawka pozostaje odjęta; niedokończona runda kończy się bez zwrotu, wypłaty, kontynuacji lub wznowienia.
  • Kontrola po Przeładowaniu: Przywracana jest domyślna stawka 20 i pierwszy preset.
  • Zablokowane Kontrolki: Stawka, selektory trybu, uzupełnianie i druga runda pozostają zablokowane do momentu rozliczenia; Mine i crash collection podlegają ich wyraźnym politykom.

Prywatność i Przechowywanie

W kwestii prywatności opisuj wyłącznie jawnie dostarczone źródła obserwowalnego przechowywania danych i żądań. Brak kontroli konta lub płatności w wersji demo nie dowodzi, że nie przetwarzane są żadne dane osobowe. Nie obiecuj anonimowości, braku sprzedaży danych, braku profilowania, braku marketingu, gwarancji szyfrowania, czasu trwania plików cookie ani czasu przechowywania danych na serwerze. Nie wyprowadzaj istnienia konkretnych podmiotów trzecich, jeśli nie zostały one podane.

Zaobserwowane przechowywanie danych

  • Saldo wirtualnych monet przechowywane w localStorage przeglądarki.
  • Przenoszenie ułamkowej wypłaty przechowywane w localStorage przeglądarki.

Żądania do podmiotów zewnętrznych

  • Szablon strony ładuje arkusze stylów i pliki czcionek Google Fonts.

Zakres i tożsamość

Zachowaj nieznaność tożsamości, chyba że konkretny fakt jest wyraźnie poparty sprawdzonym źródłem pierwotnym. Nie używaj „platformy” lub „operatora” jako synonimów zakładających istnienie firmy. Używaj „niniejszego przewodnika”, „tej wersji demo”, „zapytanej nazwy” lub neutralnego terminu odpowiedniego do zapytania. Wersja demo należy do tego niezależnego przewodnika i nie certyfikuje ani nie odtwarza żadnego zewnętrznego produktu.

  • Proces rejestracji: brak.
  • Proces płatności: brak.
  • Wartość pieniężna wirtualnych monet: fałsz.
  • Regulamin: Regulamin wyjaśnia zakres niniejszego przewodnika; nie tworzy prawnych zwolnień ani nie ustanawia polityk zewnętrznej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy przeładowanie strony zwraca stawkę za niedokończoną rundę?

Nie. Niedokończona runda kończy się bez zwrotu, wypłaty, kontynuacji ani wznowienia. Pobrana stawka pozostaje odjęta.

Jak działa przywracanie salda?

Gdy stan konta wynosi poniżej 10 i gra jest w stanie bezczynności, można przywrócić go ręcznie. Ta operacja ustawia stan konta dokładnie na 1000, a nie dodaje określoną liczbę monet.

Czy wirtualne monety to prawdziwe pieniądze?

Nie. Wirtualne monety nie mają wartości pieniężnej. Służą wyłącznie do celów demonstracyjnych i nie wymagają wpłaty ani nie pozwalają na wypłatę.