Guide

Bruksvilkår for 44X uavhengige demoguide

Denne siden forklarer omfanget av denne uavhengige guiden, naturen til demoen med virtuelle mynter for harmonic arithmetic gap Claim, og spesifikke regler angående gjenopprettelse av balanse, lagring av data og persistens av runder. Denne demoen sertifiserer eller reproduserer ikke et eksternt produkt, og det antykes heller ikke en spesifikk operatør, lisens eller finanstjeneste.

Demomekanikk: harmonic arithmetic gap Claim

Løkken bruker tolv uavhengige, rettferdige binære steg som avdekker tre fire-bit blokker. Poengsum og utbetaling følger nøyaktig reglene nedenfor, ikke standard familie-regler.

Regler og poengsetting

  • Dekod hver fullførte blokk som 0..15 og legg til 1 for å få heltallene a, b, c (hver 1..16).
  • Rå terminalstatistikk: (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Trekk fra global minimumsverdi 0 og velg lineær, kvadratisk eller kubisk belønningsvekt.
  • Live brutto-kvote er 0,97 ganger betinget forventet terminalvekt delt på initial forventet terminalvekt. Kvoen kan stige, synke eller bli null.
  • Manuell uttak eller forhåndsinnstilt automatisk uttak ved første kryssing 1,25/1,75/2,5; null opphører før uttak; automatisk kryssing ved et tidligere steg opphører før null ved senere steg.
  • Sluttsteg 12 samler gjeldende kvote. En fanget innsats; innstillinger/fyll på låses; brøkdelvis overføring varer; ufullstendig påfyll taper innsatsen.

Skårefunksjon

function score(mask){return statistic((mask>>8)+1,(mask>>4&15)+1,(mask&15)+1)-CFG.min;}

Kontroller og moduser

  • Velgbar innsats 10, 20, 50 eller 100 spillmynter; standard 20. Innstillinger, gjenoppretting og start av en ny runde er låst mens en runde er aktiv.
  • Velg lineær, kvadratisk eller kubisk belønningsvekt før den fangete innsatsen.
  • Automatisk uttak kan være av eller innstilt til 1,25, 1,75 eller 2,50. En tidligere krysset automatisk terskel avvikles før en senere nullhendelse; kvotenull har forrang for uttak ved samme hendelse.

Utbetaling og oppgjør

  • En fanget innsats per runde. Ved oppgjør er floor(raw gross return + stored fractional carry) kreditert; resten varer. Null-avkastningsrunder lar brøkdelvis overføring være uendret.

Stopp og automatikk

  • Samle gjeldende kvote; nøyaktige første-kryssing automatiske terskler av/1,25/1,75/2,5; null opphører først ved samme hendelse. Behandle tidligere kryssede hendelser før senere crash; overlevende terminalsteg 12 samler gjeldende kvote.

Matematisk dokumentasjon og RTP

Simuleringsmålinger bekrefter stikkprøveobservasjoner, men ikke den matematiske utbetalingsloven eller en lovet avkastning. Hold nøyaktige forventede verdier adskilt fra målte estimater og avrundede multiplikatorer som vises.

ModusPolitikkForventet RTPMålt RTP
Lineærmanual-step69796,95
Lineærterminal129797,05
Lineærfirst-cross1.259796,92
Lineærfirst-cross1.759797,12
Lineærfirst-cross2.509797,10
Kvadratiskmanual-step69797,10
Kvadratiskterminal129796,69
Kvadratiskfirst-cross1.259797,06
Kvadratiskfirst-cross1.759796,94
Kvadratiskfirst-cross2.509797,03
Kubiskmanual-step69796,77
Kubiskterminal129796,98
Kubiskfirst-cross1.259797,05
Kubiskfirst-cross1.759797,23
Kubiskfirst-cross2.509796,99

Lommebok, balanse og gjenoppretting

Lommebok-fakta stammer kun fra den oppgitte kontrakten. Skille mellom en manuell idle-restaurering som SETTER balansen til nøyaktig 1000, og å legge til mynter eller automatisk påfylling.

Balanserestaurering

  • Startbalanse: 1000 spillemynter.
  • Restaureringstype: Manuelt angitt.
  • Berettigelse: Tilgjengelig mens i idle-modus og balansen er under 10.
  • Effekt: Setter balansen til nøyaktig 1000. Den legger ikke til mynter; den nullstiller totalen.

Brøkdel-bæring

  • Brøkdel-bæring vedvarer i nettleserens localStorage på tvers av oppsett, påfylling og lasting på nytt. Påfylling tømmer ikke dette.
  • Ved oppsett krediteres floor(raw gross return + lagret brøkdel-bæring); resten vedvarer. Runder med null-avkastning etterlater brøkdel-bæringen uendret.

Lastepolicy og vedvarende data

Skill mellom vedvarende data for oppsettet lommebok og en ufullført runde som slutter ved lasting på nytt uten refusjon. Beskriv aldri all progresjon eller runder som gjenopptagelige. Ikke anta en timer, kontogjenoppretting, kontantuttak eller nettverkssynkronisert konto basert på lokale tellere.

  • Ufullført lasting på nytt: Innsatsen som er fanget opp, forblir trukket; den ufullførte runden slutter uten refusjon, utbetaling, fortsettelse eller gjenopptak.
  • Kontroller etter lasting på nytt: Standard innsats på 20 og første forhåndsinnstilling gjenopprettes.
  • Opptatte kontroller: Innsats, modusselektorer, påfylling og en andre runde forblir låst til oppsett; Mines og crash-samling følger deres eksplisitte policyer.

Personvern og lagring

Beskriv kun lagring og forespørsler som er observert fra kilden og som er eksplisitt oppgitt. Fravær av konto- eller betalingskontroll i demoen beviser ikke at det ikke behandles personopplysninger. Lover ikke anonymitet, at data ikke selges, ingen profilering, ingen markedsføring, garanti for kryptering, cookie-varighet eller serverlagring. Ikke anta spesifikke tredjeparter hvis ingen er oppgitt.

Observerte lagringsenheter

  • Saldo med virtuelle myner lagret i nettleserens localStorage.
  • Brøkdel av utbetaling som bæres over lagret i nettleserens localStorage.

Tredjepartsforespørsler

  • Sidesjablonen laster inn stilark og skriftfiler fra Google Fonts.

Omfang og identitet

Hold identiteten ukjent med mindre en spesifikk opplysning eksplisitt er forsynet med en gjennomgått primærkilde. Ikke bruk «plattformen» eller «operatøren» som synonymer som forutsetter at det finnes et selskap. Bruk «denne guiden», «denne demoen», «det forespurte navnet» eller et annet nøytralt begrep som passer til spørringen. Demoen tilhører denne uavhengige guiden og sertifiserer eller gjengir ikke et eksternt produkt.

  • Kontoforløp: ingen.
  • Betalingsforløp: ingen.
  • Verdi av virtuelle myner: usann.
  • Vilkår: Vilkårene forklarer dette guidens eget omfang; de oppfinner ikke juridiske ansvarsfraskjelvelser eller fastslår et eksternt selskaps retningslinjer.

Ofte stilte spørsmål

Refunderes en ufullført runde ved sidenes oppdatering?

Nei. En ufullført runde slutter uten refusjon, utbetaling, fortsettelse eller gjenopptak. Det innsatsbeløpet som ble registrert, forblir trukket fra.

Hvordan fungerer gjenoppretting av saldo?

Når balansen er under 10 og demoen er i hvilemodus, kan du gjenopprette den manuelt. Denne handlingen setter balansen til nøyaktig 1000, i stedet for å legge til et bestemt beløp med mynter.

Er de virtuelle myntene ekte penger?

Nei. De virtuelle myntene har ingen kontantverdi. De brukes kun til demonstrasjonsformål og krever ikke innskudd eller gir mulighet for uttak.