Guide

Om Denne Uafhængige Guide

Denne guide er en uafhængig informationsressource. Den repræsenterer ikke operatøren af et specifikt casino, en spilmærke eller en erhvervsenhed. Identiteten "44X" og de tilknyttede demomekanikker tilhører denne guide udelukkende til demonstrationsformål.

Den virtuelle demospil nedenfor bruger originale mekanikker og er ikke nødvendigvis identisk med ethvert live-produkt, der findes på eksterne websteder. Søgeresultater eller lignende navne bekræfter ikke, at denne demo er det officielle produkt.

Omfang og Identitetsbegrænsninger

Denne guide giver en analyse af spilmechanikkerne for "harmonic arithmetic gap Claim". Vi påstår ikke tilknytning til nogen ekstern virksomhed. Identitetsstatus er ikke verificeret bortset fra individuelt gennemgåede fakta fra primære kilder.

  • Identitet: Det forespurgte mærkenavne behandles neutralt. Ingen operatørkatalog, licens eller officiel app er etableret af denne side.
  • Indhold: Beskrivelserne er baseret på det medfølgende kontrakt og matematiske beviser, ikke på ekstern markedsføringspåstande.
  • Omfang: Denne side forklarer guidens eget formål. Den opfinder ikke juridiske frigivelser eller etablerer politikker for eksterne virksomheder.

Spilmechanikker: harmonic arithmetic gap Claim

Demoen bruger en specifik matematisk struktur, der adskiller sig fra standard spil i samme familie.

Kerne regler

  • Trin: Tolv uafhængige, retfærdige binære trin afslører tre fire-bit blokke.
  • Scoring: Afkod hver blok som 0..15, og læg 1 til for at opnå heltallene a, b, c (hver 1..16). Den rå statistik er (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Vægtning: Forudvælg lineær, kvadreret eller kubisk belønningsevægt.
  • Citat: Live brutto citat er 0,97 gange betinget forventet terminalvægt divideret med initial forventet terminalvægt.

Opfyldelse og stop

  • Manuel indsamling eller forudindstillet auto-tærskler for første krydsning (1,25, 1,75 eller 2,5).
  • Nul opløses før udbetaling; automatisk krydsning ved et tidligere trin opløses før nul ved senere trin.
  • Final trin 12 indsamler overlevende nuværende citat.

Tegnebog og vedvarende

Den virtuelle tegnebog fungerer lokalt i denne browserdemo.

FunktionOpførsel
Startsaldo1000 virtuelle mønter
GendannelseManuel alene-idle gendannelse indstiller saldoen til præcis 1000 (berettiget mens idle, saldo under 10)
Fraktionel bæreVedvarer i browser localStorage over opfyldelse, fyldning og genindlæsning
Ufuldendt genindlæsningFanger stake forbliver trukket fra; runden slutter uden refusion eller fortsættelse
KontrollerStake, tilstandsvælgere, fyldning og start af en anden runde er låst under en aktiv runde

Matematisk bevis

Følgende data repræsenterer simuleringmålinger og ikke den eksakte matematiske lov. Forventet RTP er 97% på tværs af tilstande.

TilstandPolitikForventet RTPMålt RTP
LineærManuel trin 69796,95
LineærTerminal 129797,05
LineærFørste kryds 1,259796,92
LineærFørste kryds 1,759797,12
LineærFørste kryds 2,509797,10
KvadreretManuel trin 69797,10
KvadreretTerminal 129796,69
KvadreretFørste kryds 1,259797,06
KvadreretFørste kryds 1,759796,94
KvadreretFørste kryds 2,509797,03
KubeManuel trin 69796,77
KubeTerminal 129796,98
KubeFørste kryds 1,259797,05
KubeFørste kryds 1,759797,23
KubeFørste kryds 2,509796,99

Privatliv og data

Kun eksplicit angivne, kilde-observerbare lagringsmedier anvendes.

  • Lagring: Saldo for virtuelle mønter og overførsel af brøkdelige udbetalinger gemmes i browserens localStorage.
  • Tredjeparter: Sideskabelen indlæser Google Fonts-stilark og skriftfiler.
  • Privatlivsbegrænsninger: Fraværet af kontostyring beviser ikke, at der ikke behandles persondata. Vi garanterer ikke anonymitet eller specifikke krypteringsforhold.

Ansvarsfuld brug

Denne guide henvender sig til personer over 18 år. Demoen træner ikke klinisk adfærd eller sikrer, at tab er forsvarlige. Funktioner til ansvarsfuld brug omfatter valgfrie pauser og personlige grænser for virtuelle mønter. Find passende lokal, kvalificeret hjælp ved behov. Denne demo implementerer ikke aldersbegrænsninger eller værktøjer til selvudelukkelse.

Ofte stillede spørgsmål

Er dette den officielle 44X-app eller hjemmeside?

Nej. Dette er en uafhængig guide. Demoen bruger originale mekanikker. Søgeresultater eller lignende navne bekræfter ikke, at dette er det officielle produkt.

Hvordan fungerer gendannelse af tegnebogen?

Manuel gendannelse indstiller saldoen til præcis 1000 mønter, når den er inaktiv, og saldoen er under 10. Den tilføjer ikke mønter automatisk.

Hvad sker der, hvis jeg genindlæser under en runde?

Det optagne indsatsbeløb forbliver trukket fra. Den ufærdige runde slutter uden refusion, udbetaling eller fortsættelse.