Guide

Om denne uavhengige guiden

Denne guiden er en uavhengig informasjonskilde. Den representerer ikke operatøren av et spesifikt casino, spillmerke eller en bedrifts enhet. Identiteten til «44X» og de tilknyttede demomekanikkene tilhører denne guiden kun for demonstrasjonsformål.

Den virtuelle demoen nedenfor bruker originale mekanikker og er ikke nødvendigvis identisk med noe levende produkt som finnes på eksterne nettsteder. Søkeresultater eller lignende navn bekrefter ikke at denne demoen er det offisielle produktet.

Omfang og identitetsbegrensninger

Denne guiden gir en analyse av spillmekanikkene til «harmonic arithmetic gap Claim». Vi påstår ikke tilknytning til noen ekstern bedrift. Identitetsstatusen er ubekreftet bortsett fra fra individuelt gjennomgåtte fakta fra primærkilder.

  • Identitet: Det forespurte merkenavnet behandles nøytralt. Ingen operatørkatalog, lisens eller offisiell app er etablert av denne siden.
  • Innhold: Beskrivelsene er basert på den oppgitte kontrakten og matematiske bevis, ikke på ekstern markedsføringspåstander.
  • Omfang: Denne siden forklarer guidens eget formål. Den oppdiktet ikke juridiske utgivelser eller etablerer utenforstående bedriftspolicyer.

Spillmekanikk: harmonic arithmetic gap Claim

Demoen bruker en spesifikk matematisk struktur som skiller seg fra standard familiebasede spill.

Kjernelregler

  • Steg: Tolv uavhengige, rettferdige binære steg avslører tre fire-bit blokker.
  • Poengsetting: Dekod hver blokk som 0..15, legg til 1 for å få heltallene a, b, c (hver 1..16). Den rå statistikken er (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Vektlegging: Forhåndsvelg lineær, kvadratisk eller kubisk belønningvekt.
  • Sitat: Live brutto sitat er 0,97 ganger betinget forventet terminalvekt delt på initial forventet terminalvekt.

Oppgjør og stopp

  • Manuell uttak eller forhåndsinnstilte auto-terskler for første kryssning (1,25, 1,75 eller 2,5).
  • null løses før uttak; automatisk kryssning ved et tidligere steg løses før null ved et senere steg.
  • Sluttrinn 12 samler inn gjeldende sitat for overlevende.

Lommebok og persistens

Den virtuelle lommeboken fungerer lokalt i denne nettleserdemoen.

FunksjonOppførsel
Startbalanse1000 virtuelle mynter
GjenopprettingManuell gjenoppretting kun i idle-modus setter balansen til nøyaktig 1000 (berettiget mens i idle-modus, balanse under 10)
Bruk av brøkdelBlir lagret i nettleserens localStorage på tvers av oppgjør, påfylling og lasting på nytt
Ufullstendig lastingOpptatt innsats forblir trukket fra; runden slutter uten refusjon eller fortsettelse
KontrollerInnsats, modusvelgere, påfylling og start av en ny runde er låst under en aktiv runde

Matematisk bevis

De følgende dataene representerer simulatormålinger, ikke den eksakte matematiske loven. Forventet RTP er 97 % på tvers av moduser.

ModusPolitikkForventet RTPMålt RTP
LineærManuell steg 69796,95
LineærTerminal 129797,05
LineærFørste-kryss 1,259796,92
LineærFørste-kryss 1,759797,12
LineærFørste-kryss 2,509797,10
KvadradiskManuell steg 69797,10
KvadradiskTerminal 129796,69
KvadradiskFørste-kryss 1,259797,06
KvadradiskFørste-kryss 1,759796,94
KvadradiskFørste-kryss 2,509797,03
KubiskManuell steg 69796,77
KubiskTerminal 129796,98
KubiskFørste-kryss 1,259797,05
KubiskFørste-kryss 1,759797,23
KubiskFørste-kryss 2,509796,99

Personvern og data

Bare eksplisitt oppgitt kilde-observerbar lagring blir brukt.

  • Lagring: Saldo for virtuelle mynter og brøkdel utbetaling overføres lagres i nettleserens localStorage.
  • Tredjeparter: Side-malen laster inn Google Fonts-arkiv og skriftfiler.
  • Personvern: Fraværet av konto-innstillinger beviser ikke at ingen personopplysninger behandles. Vi lover ikke anonymitet eller spesifikke krypteringsgarantier.

Ansvarsfull bruk

Denne guiden er rettet mot et publikum over 18 år. Demo-spillet trener ikke klinisk atferd eller gjør tap trygge. Funksjoner for ansvarsfull bruk inkluderer valgfrie pauser og personlige grenser for virtuelle mynter. Finn egnet lokal kvalifisert hjelp hvis nødvendig. Denne demoen implementerer ikke aldersgrenser eller selvutestengelsesverktøy.

Ofte stilte spørsmål

Er dette den offisielle 44X-appen eller nettsiden?

Nei. Dette er en uavhengig guide. Demoen bruker originale mekanismer. Søkeresultater eller lignende navn bekrefter ikke at dette er det offisielle produktet.

Hvordan fungerer gjenoppretting av lommeboken?

Manuell gjenoppretting setter saldoen til nøyaktig 1000 mynter når den er i hvilemodus og saldoen er under 10. Den legger ikke til mynter automatisk.

Hva skjer hvis jeg laster inn på nytt under en runde?

Det registrerte innsatsbeløpet forblir trukket fra. Den ufullstendige runden slutter uten refusjon, utbetaling eller fortsettelse.