Opas

Tietoja tästä riippumattomasta oppaasta

Tämä opas on riippumaton tietolähde. Se ei edusta minkään tietyn kasinon, pelibrändin tai liiketoiminta-yhtiön toimintaa. "44X"-identiteetti ja siihen liittyvät demomekaniikat kuuluvat tälle oppaalle vain esittelytarkoituksessa.

Alla oleva virtuaalimarkkinoilla oleva demo käyttää alkuperäisiä mekaniikkoja, eikä se välttämättä ole identtinen minkään ulkoisten verkkosivustojen live-tuotteen kanssa. Hakutulokset tai samankaltaiset nimet eivät vahvista, että tämä demo olisi virallinen tuote.

Sovellusalan ja identiteetin rajat

Tämä opas tarjoaa analyysin "harmonic arithmetic gap Claim" -pelin mekaniikoista. Emme väitä olevamme yhteydessä mihinkään ulkoiseen yritykseen. Identiteetin tila on vahvistamaton, lukuun ottamatta yksittäisesti tarkastettuja ensilähteitä koskevia faktoja.

  • Identiteetti: Kysyttyä brändinimeä käsitellään neutraalisti. Tällä sivulla ei ole vahvistettu operaattoriluetteloa, lisenssiä tai virallista sovellusta.
  • Sisältö: Kuvaukset perustuvat toimitettuun sopimukseen ja matemaattiseen näyttöön, eivät ulkoisiin markkinointiväittämiin.
  • Sovellusala: Tämä sivu selittää oppaan oman tarkoituksen. Se ei keksi oikeudellisia julkaisuja tai vahvista ulkoisten yritysten politiikkoja.

Pelin mekaniikat: harmonic arithmetic gap Claim

Demoversio käyttää erilaista matemaattista rakennetta, joka eroaa tavallisista perhepeleistä.

Perussäännöt

  • Vaiheet: Kaksitoista itsenäistä reilua binäärvaihetta paljastavat kolme neljän bitin lohkoa.
  • Pistemäärä: Dekoodaa kukin lohko arvolla 0–15 ja lisää 1 saadaksesi kokonaisluvut a, b ja c (jokainen 1–16). Alkuperäinen tilastollinen arvo on (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Painotus: Valitse etukäteen lineaarinen, neliöity tai kuutioitu palkintopainotus.
  • Viitearvo: Elävä bruttoviitearvo on 0,97 kertaa ehdollinen odotettu lopullinen painotus jaettuna alkuperäisellä odotetulla lopullisella painotuksella.

Selvitys ja keskeytys

  • Käsin suoritettava keräys tai esiasetetut automaattiset kynnykset ensimmäiselle ylitykselle (1,25, 1,75 tai 2,5).
  • Nolla ratkeaa ennen kassanottoa; automaattinen ylitys aikaisemmassa vaiheessa ratkeaa ennen myöhempää nollaa.
  • Vaihe 12 kerää jäljellä olevan nykyisen viitearvon.

Lompakko ja tietojen säilyminen

Virtuaalilompakko toimii tässä selaimessa suoritettavassa demoversiossa paikallisesti.

OminaisuusKäyttäytyminen
Aloitussaldo1000 virtuaalimarkkaa
PalauttaminenKäsin suoritettava palauttaminen vain lepotilassa asettaa saldon tarkasti arvoon 1000 (kelpoinen lepotilassa, saldo alle 10)
MurtolukukantamaSäilyy selaimen localStorage-tallennuksessa selvityksen, täydennyksen ja uudelleenlatauksen aikana
Kesken jäänyt uudelleenlatausKaapattu panos pysyy vähennettynä; kierros päättyy ilman hyvitystä tai jatkamista
SäätimetPanos, tilavalitsimet, täydennys ja toisen kierroksen aloittaminen ovat lukittuina aktiivisen kierroksen aikana

Matemaattinen todistusaineisto

Seuraavat tiedot perustuvat simulaatiomittauksiin, eivät tarkkaan matemaattiseen lakiin. Odotettu palautusprosentti (RTP) on 97 % kaikissa tiloissa.

TilaSäätöOdott. RTPMitattu RTP
LineaarinenManuaalinen askel 69796,95
LineaarinenTerminaali 129797,05
LineaarinenEnsimmäinen risti 1,259796,92
LineaarinenEnsimmäinen risti 1,759797,12
LineaarinenEnsimmäinen risti 2,509797,10
NeliöityManuaalinen askel 69797,10
NeliöityTerminaali 129796,69
NeliöityEnsimmäinen risti 1,259797,06
NeliöityEnsimmäinen risti 1,759796,94
NeliöityEnsimmäinen risti 2,509797,03
KuutioituManuaalinen askel 69796,77
KuutioituTerminaali 129796,98
KuutioituEnsimmäinen risti 1,259797,05
KuutioituEnsimmäinen risti 1,759797,23
KuutioituEnsimmäinen risti 2,509796,99

Tietosuoja ja tiedot

Käytetään vain nimenomaisesti annettua lähde-observoitavaa varastoa.

  • Varasto: Virtuaalimonojen saldo ja osamaksun kerrytys säilytetään selaimen localStorage-tallennustilassa.
  • Kolmannet osapuolet: Sivupohja lataa Google Fonts -tyylitiedostot ja fonttitiedostot.
  • Tietosuoja: Tilihallinnan puuttuminen ei tarkoita, että henkilödataa ei käsiteltäisi. Emme luvata anonymiteettiä tai tiettyjä salauspalveluita.

Vastuullinen käyttö

Tämä opas on tarkoitettu 18 vuotta täyttäneille. Demo ei kouluta käyttäytymistä kliinisessä mielessä eikä tee tappioista turvallisia. Vastuullisen käytön ominaisuuksiin kuuluvat valinnaiset tauot ja henkilökohtaiset virtuaalimonojen rajat. Hae tarvittaessa paikallista asiantuntija-apua. Tämä demo ei sisällä ikärajatarkistuksia tai itsestisulkemistyökaluja.

Usein kysytyt kysymykset

Onko tämä 44X:n virallinen sovellus tai verkkosivusto?

Ei. Tämä on riippumaton opas. Demo käyttää alkuperäisiä mekanismeja. Hakutulokset tai samankaltaiset nimet eivät vahvista, että kyseessä olisi virallinen tuote.

Miten lompakon palauttaminen toimii?

Manuaalinen palautus asettaa saldon tarkalleen 1000 kolikoksi, kun laite on lepotilassa ja saldo on alle 10. Kolikoja ei lisätä automaattisesti.

Mitä tapahtuu, jos lataan sivun kierroksen aikana?

Kirjattu panos vähennetään. Keskeneräinen kierros päättyy ilman hyvitystä, voittoja tai jatkamista.