Guide

Om denna oberoende guide

Denna guide är en oberoende informationsresurs. Den representerar inte operatören för något specifikt casino, spelvarumärke eller företagsenhet. Identiteten "44X" och de tillhörande demomekanikerna tillhör denna guide enbart för demonstrationsändamål.

Demoversionen med virtuella mynt nedan använder ursprungliga mekaniker och är inte nödvändigtvis identisk med någon liveprodukt som finns på externa webbplatser. Sökresultat eller liknande namn bekräftar inte att denna demo är den officiella produkten.

Omfattning och identitetsbegränsningar

Denna guide ger en analys av spelmechaniken för "harmonic arithmetic gap Claim". Vi gör inga anspråk på att vara kopplade till något externt företag. Identitetsstatusen är oberättigad utom för individuellt granskade fakta från primärkällor.

  • Identitet: Det frågade varumärket behandlas neutralt. Ingen operatörskatalog, licens eller officiell app fastställs av denna sida.
  • Innehåll: Beskrivningarna baseras på det medföljande kontraktet och matematiska bevis, inte på extern marknadsföring.
  • Omfattning: Denna sida förklarar guidens eget syfte. Den uppfinner inga juridiska meddelanden eller etablerar externa företagspolicyer.

Spelmekanik: harmonic arithmetic gap Claim

Demonstrationsspelet använder en specifik matematisk struktur som skiljer sig från vanliga familjespel.

Grundläggande regler

  • Steg: Tolv oberoende, rättvisa binära steg avslöjar tre fyra-bitarsblock.
  • Poängsättning: Avkoda varje block som 0–15, lägg till 1 för att erhålla heltalen a, b och c (varje tal 1–16). Den råa statistiken är (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Viktning: Välj förhandsvis linjär, kvadratisk eller kubisk belöningsvikt.
  • Citat: Det levande bruttocitatet är 0,97 gånger det villkorade förväntade slutvikt dividerat med det initiala förväntade slutvikt.

Avveckling och avbrott

  • Manuell uttag eller förinställda auto-tröskelvärden vid första korsningen (1,25, 1,75 eller 2,5).
  • Nollresultat sker innan uttag; automatisk korsning vid ett tidigare steg leder till avveckling innan ett senare stegs nollresultat.
  • Slutsteg 12 tar emot överlevande nuvarande kvot.

Plånbok och persistens

Den virtuella plånboken fungerar lokalt i denna webbläsardemonstration.

EgenskapBeteende
Startsaldo1000 virtuella mynt
ÅterställningManuell återställning vid inaktivitet sätter saldot till exakt 1000 (giltigt vid inaktivitet, när saldot är under 10)
KvotbärandeBehålls i webbläsarens localStorage över avveckling, påfyllning och omladdning
Oavslutad omladdningDen fångade insatsen dras fortfarande av; omgången avslutas utan återbetalning eller fortsättning
KontrollerInsats, lägesväljare, påfyllning och start av en andra omgång är låsta under en aktiv omgång

Matematiskt bevis

Följande data representerar simuleringmätningar, inte den exakta matematiska lagen. Förväntad RTP är 97 % i alla lägen.

LägePolicyFörväntad RTPMätt RTP
LinjärManuell steg 69796,95
LinjärTerminal 129797,05
LinjärFörsta korsning 1,259796,92
LinjärFörsta korsning 1,759797,12
LinjärFörsta korsning 2,509797,10
KvadratiskManuell steg 69797,10
KvadratiskTerminal 129796,69
KvadratiskFörsta korsning 1,259797,06
KvadratiskFörsta korsning 1,759796,94
KvadratiskFörsta korsning 2,509797,03
KubiskManuell steg 69796,77
KubiskTerminal 129796,98
KubiskFörsta korsning 1,259797,05
KubiskFörsta korsning 1,759797,23
KubiskFörsta korsning 2,509796,99

Integritet och data

Endast uttryckligen angivna källor för lagring av data används.

  • Lagring: Saldo för virtuella mynt och överföring av bråkdelar av utbetalningar lagras i webbläsarens localStorage.
  • Tredjeparter: Sidmallen laddar stilark och teckensnittsfiler från Google Fonts.
  • Integritetsbegränsningar: Avsaknaden av kontohantering innebär inte att ingen persondata bearbetas. Vi garanterar inte anonymitet eller specifika krypteringsnivåer.

Ansvarsfullt användande

Denna guide är avsedd för personer över 18 år. Demon tränar inte beteende kliniskt och gör inte förluster säkra. Funktioner för ansvarsfullt användande inkluderar valfria pauser och personliga gränser för virtuella mynt. Sök lämplig lokal kvalificerad hjälp vid behov. Denna demo har inga ålderskontroller eller verktyg för självsakludering.

Vanliga frågor

Är detta den officiella 44X-appen eller webbplatsen?

Nej. Detta är en oberoende guide. Demon använder ursprungliga mekanismer. Sökresultat eller liknande namn bekräftar inte att detta är den officiella produkten.

Hur fungerar återställning av plånboken?

Manuell återställning sätter saldet till exakt 1000 mynt när systemet är i viloläge och saldot är under 10. Mynt läggs inte till automatiskt.

Vad händer om jag laddar om sidan under en omgång?

Den registrerade insatsen dras fortfarande av. Den ofullbordade omgången avslutas utan återbetalning, utbetalning eller fortsättning.