Ghid

Despre acest ghid independent

Acest ghid este o resursă informativă independentă. Nu reprezintă operatorul niciunui cazino specific, brand de jocuri sau entitate comercială. Identitatea „44X” și mecanicile demo asociate aparțin acestui ghid exclusiv în scop demonstrativ.

Demo-ul cu monede virtuale de mai jos utilizează mecanici originale și nu este neapărat identic cu niciun produs live găsit pe site-uri externe. Rezultatele căutărilor sau numele similare nu confirmă faptul că acest demo este produsul oficial.

Limitări privind domeniul de aplicare și identitatea

Acest ghid oferă o analiză a mecanicilor de joc ale jocului „harmonic arithmetic gap Claim”. Nu pretindem afilierea cu nicio companie externă. Statutul de identitate este neconfirmat, cu excepția faptelor verificabile din sursele primare revizuite individual.

  • Identitate: Numele brandului interogat este tratat în mod neutru. Această pagină nu stabilește un catalog de operatori, o licență sau o aplicație oficială.
  • Conținut: Descrierile se bazează pe contractul furnizat și pe dovezi matematice, nu pe afirmațiile de marketing externe.
  • Domeniu de aplicare: Această pagină explică scopul propriu al ghidului. Nu inventează eliberări legale și nu stabilește politicile altor companii.

Mecanici de joc: harmonic arithmetic gap Claim

Demo-ul utilizează o structură matematică specifică, distinctă de jocurile standard din familie.

Reguli de bază

  • Pași: Doisprezece pași binari independenți și corecți relevă trei blocuri de câte patru biți.
  • Scorare: Decodificați fiecare bloc ca 0..15, adăugați 1 pentru a obține numerele întregi a, b, c (fiecare 1..16). Statistica brută este (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Greutate: Selectați dinainte greutatea recompensei liniare, pătratice sau cubice.
  • Cota: Cota brută live este de 0,97 ori greutatea terminală condiționată așteptată împărțită la greutatea terminală inițială așteptată.

Stipulare și oprire

  • Colectare manuală sau praguri automate presetate de prima trecere (1,25, 1,75 sau 2,5).
  • Zero se rezolvă înainte de cashout; trecerea automată la un pas anterior se rezolvă înainte de zero la un pas ulterior.
  • Pasul final 12 colectează cota curentă a supraviețuitorilor.

Portofel și persistență

Portofelul virtual funcționează local în acest demo din browser.

FuncționalitateComportament
Balanță inițială1000 monede virtuale
RestaurareRestaurarea manuală, doar în stare de așteptare, setează balanța exact la 1000 (eligibil în timp ce este inactiv, balanța sub 10)
Persistență fracționarăPersistă în localStorage browser între stipulare, reumplere și reîncărcare
Reîncărcare neterminatăMiza capturată rămâne dedusă; runda se încheie fără rambursare sau continuare
ControaleMiza, selectoarele de mod, reumplerea și începerea unei a douarunde sunt blocate în timpul unei runde active

Dovezi matematice

Datele de mai jos reprezintă măsurători de simulare, nu legea matematică exactă. RTP-ul așteptat este de 97% în toate modurile.

ModPoliticaRTP așteptatRTP măsurat
LinearPași manuali 69796,95
LinearTerminal 129797,05
LinearPrima intersecție 1,259796,92
LinearPrima intersecție 1,759797,12
LinearPrima intersecție 2,509797,10
PatratPași manuali 69797,10
PatratTerminal 129796,69
PatratPrima intersecție 1,259797,06
PatratPrima intersecție 1,759796,94
PatratPrima intersecție 2,509797,03
CubPași manuali 69796,77
CubTerminal 129796,98
CubPrima intersecție 1,259797,05
CubPrima intersecție 1,759797,23
CubPrima intersecție 2,509796,99

Confidențialitate și date

Se utilizează doar stocarea explicit furnizată de sursă.

  • Stocare: Soldul monedelor virtuale și soldul parțial al plăților sunt stocate în localStorage-ul browserului.
  • Terci: Șablonul paginii încarcă foi de stil și fișiere de fonturi Google Fonts.
  • Limitări de confidențialitate: Absența controalelor contului nu dovedește că nu sunt procesate date personale. Nu promitem anonimat sau garanții specifice de criptare.

Utilizare responsabilă

Acest ghim este destinat publicului cu vârsta de peste 18 ani. Demo-ul nu antrenează clinic comportamentul și nu face pierderile sigure. Funcțiile de utilizare responsabilă includ pauze opționale și limite personale de monede virtuale. Găsiți ajutor calificat local adecvat dacă este nevoie. Acest demo nu implementează filtre de vârstă sau instrumente de autoexcludere.

Întrebări frecvente

Este aceasta aplicația sau site-ul oficial 44X?

Nu. Acesta este un ghim independent. Demo-ul utilizează mecanisme originale. Rezultatele căutărilor sau numele similare nu confirmă că acesta este produsul oficial.

Cum funcționează restaurarea portofelului?

Restaurarea manuală setează soldul la exact 1000 de monede când este inactiv și soldul este sub 10. Nu adaugă monede automat.

Ce se întâmplă dacă reîncarc în timpul unei runde?

Miza captată rămâne deductă. Runda neterminată se încheie fără rambursare, plată sau continuare.