Poradnik

O tym niezależnym przewodniku

Ten przewodnik to niezależne źródło informacji. Nie reprezentuje on operatora żadnego konkretnego kasyna, marki rozrywkowej ani podmiotu gospodarczego. Tożsamość „44X” oraz powiązane mechaniki demonstracyjne należą do tego przewodnika i służą wyłącznie celom pokazowym.

Prezentowana poniżej demonstracja z wirtualnymi monetami wykorzystuje oryginalne mechaniki i nie musi być identyczna z żadnym produktem dostępnym na zewnętrznych stronach internetowych. Wyniki wyszukiwania lub podobne nazwy nie potwierdzają, że ta demonstracja jest oficjalnym produktem.

Zakres i ograniczenia tożsamości

Przewodnik zawiera analizę mechaniki gry „harmonic arithmetic gap Claim”. Nie twierdzimy, że jesteśmy powiązani z żadną zewnętrzną firmą. Status tożsamości jest niezweryfikowany, z wyjątkiem indywidualnie sprawdzonych faktów z pierwotnych źródeł.

  • Tożsamość: Zapytana nazwa marki jest traktowana neutralnie. Ta strona nie ustanawia katalogu operatorów, licencji ani oficjalnej aplikacji.
  • Zawartość: Opisy opierają się na dostarczonym kontrakcie i dowodach matematycznych, a nie na zewnętrznych reklamach.
  • Zakres: Ta strona wyjaśnia własny cel przewodnika. Nie wymyśla ona oświadczeń prawnych ani nie ustanawia polityk zewnętrznych firm.

Mechanika gry: harmonic arithmetic gap Claim

Demo wykorzystuje specyficzną strukturę matematyczną, różną od typowych gier z rodziny.

Zasady główne

  • Kroki: Dwanaście niezależnych, sprawiedliwych kroków binarnych ujawnia trzy cztero-bitowe bloki.
  • Punktacja: Zdekoduj każdy blok jako liczbę 0–15, dodaj 1, aby uzyskać liczby całkowite a, b, c (każda z zakresu 1–16). Surową statystyką jest (a+b+c)*(a*b+b*c+c*a)-9*a*b*c.
  • Ważenie: Wybierz liniową, kwadratową lub sześcianową wagę nagrody.
  • Cytat: Żywy kwota brutto to 0,97 razy warunkowa oczekiwana waga końcowa podzielona przez początkową oczekiwaną wagę końcową.

Rozliczenie i Zatrzymanie

  • Ręczne zebranie lub ustawione progowe automatyczne prógi pierwszego przekroczenia (1,25, 1,75 lub 2,5).
  • Zero rozlicza się przed wypłatą; automatyczne przekroczenie na wcześniejszym kroku rozlicza się przed zerem na późniejszym kroku.
  • Ostatni krok 12 zbiera przetrwającą aktualną kwotę.

Portfel i Trwałość

The virtual wallet operates locally in this browser demo.

FeatureBehavior
Initial Balance1000 virtual coins
RestorationManual idle-only restoration sets balance to exactly 1000 (eligible while idle, balance below 10)
Fractional CarryPersists in browser localStorage across settlement, refill, and reload
Unfinished ReloadCaptured stake remains deducted; round ends without refund or continuation
ControlsStake, mode selectors, refill, and starting a second round are locked during an active round

Dowód Matematyczny

Poniższe dane pochodzą z pomiarów symulacyjnych i nie odzwierciedlają ścisłego prawa matematycznego. Oczekiwane RTP wynosi 97% we wszystkich trybach.

TrybPolitykaOczekiwane RTPZmierzone RTP
LiniowyRęczny krok 69796,95
LiniowyTerminal 129797,05
LiniowyPierwsze przekroczenie 1,259796,92
LiniowyPierwsze przekroczenie 1,759797,12
LiniowyPierwsze przekroczenie 2,509797,10
KwadratowyRęczny krok 69797,10
KwadratowyTerminal 129796,69
KwadratowyPierwsze przekroczenie 1,259797,06
KwadratowyPierwsze przekroczenie 1,759796,94
KwadratowyPierwsze przekroczenie 2,509797,03
SześcianowyRęczny krok 69796,77
SześcianowyTerminal 129796,98
SześcianowyPierwsze przekroczenie 1,259797,05
SześcianowyPierwsze przekroczenie 1,759797,23
SześcianowyPierwsze przekroczenie 2,509796,99

Prywatność i dane

Używany jest wyłącznie jawnie wskazany magazyn danych.

  • Magazyn: Saldo wirtualnych monet oraz przeniesienie ułamkowej wypłaty są przechowywane w localStorage przeglądarki.
  • Podmioty zewnętrzne: Szablon strony ładuje arkusze stylów i pliki czcionek Google Fonts.
  • Ograniczenia prywatności: Brak kontroli konta nie dowodzi, że nie przetwarzane są dane osobowe. Nie obiecujemy anonimowości ani konkretnych gwarancji szyfrowania.

Odpowiedzialne użytkowanie

Przewodnik jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Demo nie trenuje behawioralnie ani nie czyni strat bezpiecznymi. Funkcje odpowiedzialnego użytkowania obejmują opcjonalne pauzy i osobiste limity wirtualnych monet. W razie potrzeby znajdź odpowiednią lokalną pomoc specjalistyczną. To demo nie implementuje bramek wiekowych ani narzędzi do samowykluczania.

Najczęściej zadawane pytania

Czy to oficjalna aplikacja lub strona 44X?

Nie. To niezależny przewodnik. Demo wykorzystuje oryginalną mechanikę. Wyniki wyszukiwania lub podobne nazwy nie potwierdzają, że jest to oficjalny produkt.

Jak działa przywracanie portfela?

Ręczne przywracanie ustawia saldo dokładnie na 1000 monet, gdy urządzenie jest bezczynne, a saldo wynosi poniżej 10. Monety nie są dodawane automatycznie.

Co się stanie, jeśli odświeżę stronę w trakcie rundy?

Zablokowana stawka pozostaje odjęta. Nieukończona runda kończy się bez zwrotu, wypłaty ani kontynuacji.